RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket merchandising refrigerators.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E832135 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E832135 0.5 Inch Roller Bearing Coated Food Safe Durable Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E832135 |
| Manufacturer Part # | E832135 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E832135 Roller Bearing Coated
