Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket uninsulated beverage dispensers.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E810837 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E810837 21 27/32 Inch Gasket Door Magnetic Dart 36 3/32 Inch Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E810837 |
| Manufacturer Part # | E810837 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E810837 Length 36 3/32", 917 Mm, Width 21 27/32", 580 Mm, Gasket Type 4 Sided Magnetic Dart
