Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE bar refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE E810208 bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E810208 2.2 Inch White Plastic Drain Elbow Compatible with TRUE Refrigerators
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E810208 |
| Manufacturer Part # | E810208 |
| Height | 1.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 3.95" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE E810208 Drain Elbow White Plastic, True, Refrigerator Tuc-(44 60 60g 93) Twt-(44 93)., Series Gdm Coolers T Coolers Td Tdbd Tdd Tm Tpp.
