Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing TRUE units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket TRUE E201950 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE E201950 21 1/2 Inch Gasket Door Black Snap-in Mount Aftermarket Replacement
| Fits with Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | E201950 |
| Manufacturer Part # | E201950 |
| Height | 12" |
| Width | 2" |
| Depth | 24" |
| Weight | 2.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Aftermarket TRUE E201950 Door Gasket 21 1/2" X 31-1/4", 3/8" Mag 3/8" Base 1" High, Black Snap-in Mount, True, Refrigerator Tbb-g
