Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Dormont steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Dormont dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Dormont DOR9850-3232 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Dormont DOR9850-3232 1/2 Inch Coupling Quick Disconnect Water Fitting
| Manufacturer | Dormont |
|---|---|
| Model Number | DOR9850-3232 |
| Manufacturer Part # | DOR9850-3232 |
| Height | 3.75" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Dormont DOR9850-3232 2-way Coupling Shuts Off Water At Equipment And Supply., Includes Coupling And Nipple., 1/2" Fpt
