RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef DOC1139 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef DOC1139 8 Inch Poster Daily Cleaning Solution Food-Safe Durable
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | DOC1139 |
| Manufacturer Part # | DOC1139 |
| Height | 0.2" |
| Width | 8.55" |
| Depth | 11.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef DOC1139 Poster Daily Cleaning I1 Ove
