- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest DG06-00 27 Inch Half Door Gasket OEM Waterproof Durable Seal
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | DG06-00 |
| Manufacturer Part # | DG06-00 |
| Height | 3.8" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 27.55" |
| Weight | 1.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest DG06-00 Half Door Gasket (27" X 27 3/4")
