RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger DE1-110 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger DE1-110 4 Inch Contactor 50 Amp Electric Load Switch
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | DE1-110 |
| Manufacturer Part # | DE1-110 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.98 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger DE1-110 Contactor 50a Res
