RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield DD-75778 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield DD-75778 6.35 Inch Hose Braided with Ball Valve for Beverage Systems
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | DD-75778 |
| Manufacturer Part # | DD-75778 |
| Height | 1" |
| Width | 6.35" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield DD-75778 Hose Braded W/bl Valve 1/4
