RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Authorized Merrychef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Merrychef DB0127 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef DB0127 10 Inch Touchscreen Overlay High-Impact Polycarbonate
| Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | DB0127 |
| Manufacturer Part # | DB0127 |
| Height | 0.6" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 12.05" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef DB0127 Touchscreen Overlay
