RestaurantSupply.com is your trusted source for Insinger cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Insinger dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Insinger D3-528 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Insinger D3-528 19 1/4 Inch Exit Curtain Durable OEM Barrier
| Manufacturer | Insinger |
|---|---|
| Model Number | D3-528 |
| Manufacturer Part # | D3-528 |
| Height | 1.5" |
| Width | 19.25" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 4.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Insinger D3-528 Exit Curtain 25 1/4 X 19
