Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart D10-X021 faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart D10-X021 O Ring 2.13 Inch Waist Drain Stopper Seal with Rubber
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | D10-X021 |
| Manufacturer Part # | D10-X021 |
| Height | 0.25" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 2.13" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group D10-X021 Waist Drain Stopper O-ring For 3" & 3-1/2" Sink Opening

