Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass aftermarket faucet and drain accessories.
- Engineered to match existing T&S Brass units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket T&S Brass D10-4150-F faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass D10-4150-F 5 Inch Sink Drain Lever Stainless Steel with Reducer
| Fits with Manufacturer | Component Hardware Group |
|---|---|
| Model Number | D10-4150-F |
| Manufacturer Part # | D10-4150-F |
| Height | 4.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 3.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Component Hardware Group D10-4150-F 2" Nps Male Connection And 1-1/2" Nps Female Connection, Can Be Use With Or Without 1-1/4" Overflow Head And Elbow, Includes Nickel Plated Reducer (1001042) To Convert The 2", Male Connection, To 1-1/2" Male Connection, Stainless Steel Drain Flange And Handle, Nickel Plated
