Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket bakery deck ovens.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other D-284 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett D-284 8 Inch Spring Door for Marsal and Sons Ovens
| Fits with Manufacturer | Marsal And Sons |
|---|---|
| Model Number | D-284 |
| Manufacturer Part # | D-284 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Marsal And Sons D-284 Door Spring ".135" Wire Dia.od 1" Oal 8" Swivel 360, Degree Hooks., Marsal & Sons Oven 236 248 260 Series Sd.
