RestaurantSupply.com is your trusted source for Hubbell cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Hubbell dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hubbell CS8369 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hubbell CS8369 3.3 Inch Twist Lock Receptacle 50a Electric Connector
| Manufacturer | Hubbell |
|---|---|
| Model Number | CS8369 |
| Manufacturer Part # | CS8369 |
| Height | 2.85" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 4.15" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hubbell CS8369 Receptacle 50a 3p Twist Lock
