RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett aftermarket pre-rinse faucets and spray valves.
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett CROWN-3974-2 pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett CROWN-3974-2 2.5 Inch Liquid Level Control for Southbend Appliances
| Fits with Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | CROWN-3974-2 |
| Manufacturer Part # | CROWN-3974-2 |
| Height | 2" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen CROWN-3974-2 Replacement Liquid Level Control For Southbend., See Cross, Reference(s).
