Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CP38653-K 3.5 Inch T Meter Base Unit Waterproof Stainless Steel
Item:
#1148469
Technical details
| Manufacturer | Atkins |
|---|---|
| Model Number | CP38653-K |
| Manufacturer Part # | CP38653-K |
| Height | 2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 0.29 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints CP38653-K 3.5 Inch T Meter Base Unit Waterproof Stainless Steel
$539.23
Unit price
/
Unavailable
