- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Everest CP04-00 Start Capacitor 1/4hp for HVAC Refrigeration Motor
| Manufacturer | Everest |
|---|---|
| Model Number | CP04-00 |
| Manufacturer Part # | CP04-00 |
| Height | 1.95" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 8.95" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everest CP04-00 Start Capacitor For 1/4hp Ffi 8.5hakw
