RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CN-3731 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CN-3731 3.4 Inch Combitouch 50amp Electric Contactor Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CN-3731 |
| Manufacturer Part # | CN-3731 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CN-3731 50amp 240v Contactors Combitouch
