RestaurantSupply.com is your trusted source for Comark thermometers.
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark CMRKKM28/P5 thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark CMRKKM28/P5 Rubber Thermometer Kit with Probe and Case
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | CMRKKM28/P5 |
| Manufacturer Part # | CMRKKM28/P5 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark CMRKKM28/P5 Material Rubber Boot, Temperature Range -40 To 500 C, -40 To 1000 F, Includes Boot & 9 Volt Battery, Digital, Thermometer Carrying Case Protective
