- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion CHA107908 3.1 Inch Black Cover Heater Element with OEM Design
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | CHA107908 |
| Manufacturer Part # | CHA107908 |
| Height | 2.2" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion CHA107908 Cover Heater Element Black
