RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CH-26623 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CH-26623 1.9 Inch Width Chain Door Drive Stainless Steel 35 Inch Length with 4 Inch Ascent
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CH-26623 |
| Manufacturer Part # | CH-26623 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 2.35" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CH-26623 Chain Door Drive 35 Ans I12" Lengths Asc 4
