Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU4045-0000 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU4045-0000 1 1/2 Inch Sprayhead 5 Hole Stainless Steel Thread 44028
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU4045-0000 |
| Manufacturer Part # | BU4045-0000 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU4045-0000 Material Stainless Steel, Outer Diameter 1 1/2", 38 Mm, Type 5-hole Pattern, Thread 44028
