RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU39756.1005 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU39756.1005 9 Inch Funnel Brew Ice Yellow Square Impact-Resistant
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU39756.1005 |
| Manufacturer Part # | BU39756.1005 |
| Height | 6" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU39756.1005 Funnel Brew Yellow Square
