Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn aftermarket coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Engineered to match existing Bunn units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bunn BU28424-1003 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU28424-1003 10 Inch Hopper with Ejector Elbow Auger Assembly
| Fits with Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU28424-1003 |
| Manufacturer Part # | BU28424-1003 |
| Height | 3" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU28424-1003 Includes Ejector Elbow Auger Assembly And Lid
