RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn BU26940-0002 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn BU26940-0002 1 3/4 Inch Drive Shaft Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | BU26940-0002 |
| Manufacturer Part # | BU26940-0002 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn BU26940-0002 Material Stainless Steel, Length 1 3/4", 44 Mm, Outer Diameter 3/4", 19 Mm, Thread #10-32
