Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Server Products condiment pumps and pump dispenser parts.
- Authorized Server Products dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Server Products BP1-4 condiment pumps and pump dispenser parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Server Products BP1-4 28mm Pump Bottle 1/4 Oz Stainless Steel Dispenses Syrups
| Manufacturer | Server Products |
|---|---|
| Model Number | BP1-4 |
| Manufacturer Part # | BP1-4 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Weight | 0.24 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Server Products BP1-4 Material Stainless Steel, Includes Suction Tube Cleaning Brush Lubricant Gauging, Collars, Type Dispenses Syrups Liquids, Pump Cap Screws Onto Any, 28mm Opening Of Bottle, Note Adjustable 1/4 Oz To 1 Oz Increments, Nsf Certified Y
