RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BN29610 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BN29610 36mm Diameter Gas Burner Premix 30kW Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BN29610 |
| Manufacturer Part # | BN29610 |
| Height | 2.55" |
| Width | 2.64" |
| Depth | 8.13" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BN29610 Burner Premix 36mm Dia 30kw
