RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam BM-38244 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam BM-38244 1.2 Inch Teflon Bumper Stand Off Door Ar Sturdy and Durable
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | BM-38244 |
| Manufacturer Part # | BM-38244 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam BM-38244 Bumper Stand Off Door Ar 7teflon
