RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 350 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 350 1/4 Inch Shoulder Screw Corrosion-Resistant Steel
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 350 |
| Manufacturer Part # | 350 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 350 Screw Shoulder 1/4 20x. 390znpl
