RestaurantSupply.com is your trusted source for Blendtec commercial food preparation blender parts and accessories.
- Authorized Blendtec dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blendtec BLDSRV833 commercial food preparation blender parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blendtec BLDSRV833 6.5 Inch Lid Smoother Ble for Commercial Blenders
| Manufacturer | Blendtec |
|---|---|
| Model Number | BLDSRV833 |
| Manufacturer Part # | BLDSRV833 |
| Height | 0.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blendtec BLDSRV833 Lid Smoother Ble
