Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny aftermarket commercial oven parts and accessories.
- Engineered to match existing Henny Penny units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Henny Penny BL01-015 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny BL01-015 2.45 Inch Bulb Electric PTFE Coated Incandescent
| Fits with Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | BL01-015 |
| Manufacturer Part # | BL01-015 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 4.2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny BL01-015 Bulb Ptfe Coated 60w 240v
