RestaurantSupply.com is your trusted source for Hamilton Beach juicers bar blenders and milkshake machines.
- Authorized Hamilton Beach dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hamilton Beach BH-188 juicers bar blenders and milkshake machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hamilton Beach BH-188 7 Inch Container Heavy-Duty Durable Food Storage
| Manufacturer | Hamilton Beach |
|---|---|
| Model Number | BH-188 |
| Manufacturer Part # | BH-188 |
| Height | 5.5" |
| Width | 7" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hamilton Beach BH-188 Container
