RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield BCP00061 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield BCP00061 Gasket Door 8 Inch for Delfield Refrigeration Units
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | BCP00061 |
| Manufacturer Part # | BCP00061 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.35" |
| Depth | 21.4" |
| Weight | 1.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield BCP00061 Gasket Door T14
