FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B8027701C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B8027701C Gas Regulation Component 18/14 R/B with Reliable Control
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B8027701C |
| Manufacturer Part # | B8027701C |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B8027701C Pg Manf Gas Rr Wldmt 18 /14r/b