RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7425401C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B7425401C 17 Inch Fish Grid Durable Stainless Steel for Seafood Processing
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7425401C |
| Manufacturer Part # | B7425401C |
| Height | 12.12" |
| Width | 17.1" |
| Depth | 17.8" |
| Weight | 4.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7425401C Fish Grid 18 Sub A
