RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B7003902 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B7003902 5.15 Inch Drain Elbow Weldment Stainless Steel for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B7003902 |
| Manufacturer Part # | B7003902 |
| Height | 3.6" |
| Width | 5.15" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B7003902 Drain Elbow Weldment
