RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6747501 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6747501 4.5 Inch OEM Relay Board for Fast S G6h
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6747501 |
| Manufacturer Part # | B6747501 |
| Height | 2" |
| Width | 4.5" |
| Depth | 12.2" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6747501 Wrg Relay Brd To Fast S G6h
