RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6675005C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6675005C 10 Inch Fltr Pmp Contl Box Electric - Commercial Kitchen
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6675005C |
| Manufacturer Part # | B6675005C |
| Height | 9" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6675005C Fltr Pmp Contl Box 208v Se
