FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B6661301-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B6661301-C 20 Inch OEM Hose Nozzle Assembly for Rp14 Rp18
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B6661301-C |
| Manufacturer Part # | B6661301-C |
| Height | 2.5" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B6661301-C Fltr Assy Hose/noz Rp14 Rp18
