RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial deep fryers.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B6610701 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B6610701 3.45 Inch Drain Valve Adaptor Tee Stainless Steel to Pitco Fryer
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | B6610701 |
| Manufacturer Part # | B6610701 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.45" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N B6610701 Drain Valve Adaptor Tee S/s, Pitco Fryer Filter
