RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5604401 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5604401 4.55 Inch Hgr Support Assembly Stainless Steel to Fryer
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5604401 |
| Manufacturer Part # | B5604401 |
| Height | 1.35" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5604401 B/l Hgr Sprt Assy Sg14
