FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B5053501-C cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B5053501-C 14 Inch Fish Grid Stainless Steel for Fryers
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B5053501-C |
| Manufacturer Part # | B5053501-C |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 15" |
| Weight | 8.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B5053501-C Fish Grid 14 14b

