RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4506901C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4506901C 5 Inch Handle Assembly Corrosion-Resistant Metal
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4506901C |
| Manufacturer Part # | B4506901C |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 9.2" |
| Weight | 0.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4506901C Wr/g Submg Hdl Assy 20p 24p 26
