RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie cart replacement parts and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B401388 cart replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie B401388 3 Inch Chain Ladder Drive Aluminum for Conveyor Systems
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B401388 |
| Manufacturer Part # | B401388 |
| Height | 0.15" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B401388 Chain Ladder Drive 15
