RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie B401209 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie B401209 5.5 Inch Motor Fan Gas OEM Ventilation Durable Construction
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | B401209 |
| Manufacturer Part # | B401209 |
| Height | 1.2" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie B401209 Motor Fan
