RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B4004403-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B4004403-C 6.2 Inch OEM Handle Assembly Left Hand for Food Equipment
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B4004403-C |
| Manufacturer Part # | B4004403-C |
| Height | 4.8" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 11.4" |
| Weight | 3.49 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B4004403-C Hdl Assy Dvi Nlkg St Lh /ft Dg
