RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N commercial grills and griddles.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N B3900701 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N B3900701 6.75 Inch Leg Set with Hardware 4 Packs
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3900701 |
| Manufacturer Part # | B3900701 |
| Height | 3.6" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 8.85" |
| Weight | 4.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3900701 Set W/hdw 6 (4 Pack) Leg

