FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Pitco commercial deep fryers.
- Authorized Pitco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Pitco B3310701-C commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Pitco B3310701-C 15 Inch Left-Hand Top Cover Assembly for Rtg14
| Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | B3310701-C |
| Manufacturer Part # | B3310701-C |
| Height | 1.1" |
| Width | 14.8" |
| Depth | 19.3" |
| Weight | 5.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco B3310701-C Tk Cov Assy Lh Rtg14
