FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Manitowoc ice machine parts and accessories.
- Authorized Manitowoc dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Manitowoc B011075232 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Manitowoc B011075232 14 Inch Manual Faucet Tap Stainless Steel with Precise Control
| Manufacturer | Manitowoc |
|---|---|
| Model Number | B011075232 |
| Manufacturer Part # | B011075232 |
| Height | 8.6" |
| Width | 13.6" |
| Depth | 19.8" |
| Weight | 5.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Manitowoc B011075232 Faucet Tap
